Yasal Uyarı

Life Patch Türkiye olarak servislerimizi, içeriklerimizi ve hizmetlerimizi sunarken, hem kendi haklarımızı hem de kullanıcılarımızın haklarını belli politikalar çerçevesinde belirler ve gözetleriz. Hazırlamış olduğumuz çeşitli politikalarımız sayesinde, Life Patch Türkiye internet sitesinin kullanıcılarına ve ziyaretçilerine karşı olan yasal sorumluluklarını belirlemiş olduğumuz gibi, kendi haklarımızı da şeffaf biçimde ortaya koyarız.

İnternet sitemizi, mobil uygulamalarımızı, içeriklerimizi ve sunduğumuz tüm diğer servislerimizi doğrudan ve dolaylı yollardan kullanan kullanıcılarımız, başta gizlilik politikası olmak üzere, veri politikası ve yayın ilkeleri sayfasında belirtilen koşulları ve yasal yükümlülükleri kabul etmiş sayılır.

Tüm bu politikalarımıza ek olarak, üyemiz sıfatıyla internet sitemize dahil olmak isteyen kullanıcılar, üye olurken sunulan üyelik sözleşmesi sayfasındaki yükümlülükleri kabul etmek zorundadır. Üye veya ziyaretçi statüsünde olması fark etmeksizin internet sitemiz ve diğer bütün servislerimizden faydalanan kullanıcılar telif hakkı sayfasında belirttiğimiz yasal haklarımıza uymalı ve saygı göstermelidir.

Life Patch Türkiye‘den herkesin eşit olarak faydalanabilmesini sağlayabilmemiz için platform içinde bazı kurallara da uyulması gerekiyor. İlgili topluluk kuralları sayfası altında belirtilen tüm kurallar üye ve ziyaretçi statüsünde yer alan kullanıcılarımız için geçerlidir. Servislerimizi kullanan tüm üye ve kullanıcılar bu kurallara uyacaklarını taahhüt etmiş sayılırlar.

Life Patch Türkiye internet sitemizin sunduğu hizmetlerden bir kullanıcı olarak faydalanmak için, bu sayfada yer verilen ve ek olarak diğer politika sayfalarımızda yer verdiğimiz şartlar ve kuralların tümünü kabul etmeniz gerekmektedir. Eğer site genelinde olan tüm politikalarımızda yer verdiğimiz kurallar, şartlar veya yasal yükümlülükleri size uymuyorsa ve kabul etmiyorsanız, lütfen Life Patch Türkiye tarafından sunulan servisleri kullanmayınız…

Başa dön tuşu