Telif Hakkı

Life Patch Türkiye olarak her fikrin ve fikir sahibinin, fikri mülkiyet haklarının olduğunu düşünüyoruz. Tüm fikir sahiplerinin haklarına saygı duyuyoruz ve Life Patch Türkiye’nin servislerinden faydalanan kullanıcıların da aynı hassasiyeti göstermesini, fikir ve telif haklarımıza saygı göstermesini bekliyoruz. Eğer Life Patch Türkiye sitesi üzerinde kullanılan herhangi bir materyalin fikri mülkiyet hakkı sahibiyseniz ve içeriğinizi belirlenen lisans şartlarının dışında kullanarak ihlal etmiş olduğumuzu düşünüyorsanız, iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Life Patch Türkiye Bağımsız Distribütörü sitemizdeki içeriklerimiz ve servislerimizle ilgili olarak avukatlarımız ve ekibimizle birlikte bizler de fikirlerimizin mülkiyet haklarına sahip çıkmak istiyoruz. Bu çerçevede;

  • Sitemiz üzerinden yayınlanan tüm servisler, metinler, görseller, logolar, sunular, sesler ve video paylaşımlar telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır.
  • Bilinen telif hakları yasası haricinde de, sitemizde bulunan içeriklerimizin orijinalliğine değer veriyor ve DMCA ve de Zaman Damgası uygulamalarıyla içeriklerimizin alıntılanmasının önüne geçiyoruz.
  • Life Patch Türkiye’nin yazılı izni olmaksızın sitemiz ve servislerimizin tamamı veya bir bölümü hiç bir şekilde kopyalanamaz, değiştirilemez ve değiştirilerek dağıtılamaz.
  • Sitemizde ve tüm sosyal medya hesaplarımızda yer alan görsel ve işitsel verilerin, tasarımın ve isimlerin tek başına yayın ve lisans haklarının bütünü Life Patch Türkiye‘nin yasal sahibi Tolga Levent‘e aittir.
  • İçeriklerimizin hiç biri kaynak gösterilerek veya gösterilmemesi suretiyle, bir bütün veya kısımlar halinde alıntı olarak gösterilemez, kopyalanamaz, kullanılamaz.
  • Sitemizde yer alan bazı içeriklerde kullanılan materyaller, fikri mülkiyet hakları bulunan üçüncü şahıslara aittir. Bu materyallerin hak sahipleri tarafından özel olarak izin verilmedikçe bir bölümü veya tamamı kullanılamaz ve alıntı yapılamaz.
  • Life Patch Türkiye, kullanıcılar tarafından platforma kazandırılan tüm içerikleri, istediği amaçla ve dilediği yöntemle kullanma, yayınlama, değiştirme, uyarlama, çoğaltma, dağıtma, engelleme veya yayından kaldırma hakkına sahiptir.
  • Kullanıcıların Life Patch Türkiye’ye gönderdiği veya kazandırdığı içerik ya da iletilerin telif hakkı ihlallerinden dolayı ortaya çıkabilecek işlem ve eylemlerde sorumluluğun tümü (Life Patch Türkiye ve üçüncü şahıs fikir sahibinin zarar ziyan tazmini dahil olarak) kullanıcıya aittir.

Life Patch Türkiye Bağımsız Distribütörü platformunun Kullanım Sözleşmesi gereği tüm üye ve ziyaretçilerimiz, buradaki telif hakkı yükümlülüklerini yerine getirmek zorunda olduklarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

Buradaki telif hakkı prosedürlerimiz ile ilgili görüş, sorun veya eleştiride bulunmak isterseniz ya da öğrenmek istediğiniz ama yer vermediğimiz bir detay mevcutsa, bize destek@lifepatchturkiye.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Başa dön tuşu